Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Zapraszamy

Plakat promujący książkę "O Adopcji Inaczej"

Serdecznie zapraszamy na promocję książki "O Adopcji Inaczej". Spotkanie odbędzie się 20.09.2018 r. o 12:30 w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Grupa wsparcia

Spotkania grupy wsparcia odbywają się cyklicznie raz w miesiącu.

Dzień otwarty Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny zaprasza osoby zainteresowane na dzień otwarty w sobotę 16 czerwca 2018 roku w godz.  10:00 – 14:00. Dyżur w siedzibie Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego w Kielcach przy ul. IX Wieków Kielc 4, (I – piętro budynku AQUA) pełnić będą doświadczeni specjaliści: psycholodzy, pedagodzy i psychoterapeuci.

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

W dniu 01.03.2018 r w Świętokrzyskim Ośrodku Adopcyjnym odbyło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Drugie spotkanie grupy wsparcia

Serdecznie zapraszamy rodziców adopcyjnych na kolejne spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się w czwartek dn. 01.02.2018 r o godzinie 17:00 w siedzibie Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego.

Spotkanie integracyjne marzec 2017

Dnia 12 marca 2017 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się piąte spotkanie rodzin adopcyjnych. Rozpoczęło się premierowym spektaklem bajki słowno-muzycznej, pt. „Chicholudki" autorstwa Wojciecha Stachurskiego.

Zaproszenie na ocenę rozwoju sensomotorycznego dzieci

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców adopcyjnych na ocenę rozwoju sensomotorycznego dzieci w  wieku od 2 r.ż. do 10 r.ż.

Konferencja

W dniu 23.09.2015 roku odbyła sie konferencja zogranizowana przez Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny oraz Sąd Okręgowy w Kielcach. Tematem była procedura adopcyjna, jej aspekty psychologiczne i prawne. W spotkaniu uczestniczyli sędziowie i kuratorzy Wydziałów Rodzinnych sądów z terenu całego województwa. Naszym celem było dzielenie się doświadczeniami i zacieśnianie współpracy pomiędzy instytucjami działającymi na rzecz dobra dzieci.

Spotkanie integracyjne 2016

Informujemy, że w tym roku nie odbędzie się spotkanie integracyjne rodzin adopcyjnych zwykle łączone z balem mikołajkowym dla dzieci.

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny zmienia siedzibę

Informujemy, że z dniem 01.10.2016 r. Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny zmienia swoją siedzibę.

Organizacja pracy w lipcu i sierpniu

Uprzejmie informujemy, że w miesiącach wakacyjnych Ośrodek Adopcyjny nie pełni poniedziałkowych dyżurów.

Konferencja prasowa

Dnia 05.02.2016 roku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Dyrektor Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego, Anny Sokołowskiej-Smołkowskiej, podczas której została podsumowana ubiegłoroczna działalność ośrodka.

Spotkanie integracyjne 2015

W niedzielę 20 grudnia 2015 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się spotkanie integracyjne dla rodzin adopcyjnych.

Szkolenie dla rodzin zastępczych zima 2015

W dniu 03.12.2015 rozpoczęliśmy kolejne już szkolenie dla rodzin zastępczych.

Szkolenie dla rodzin zastępczych lato 2015

Budynek Świętokrzyskiego Ośrodka AdopcyjnegoW dn. 29.06.2015 zakończyliśmy kolejne już szkolenie na rodziców adopcyjnych.