Jesteś tutaj:
 

Pracownicy Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego Pracownicy Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego

Pracownicy

Dyrektor Anna Sokołowska - Smołkowska 
anna.smolkowska@sejmik.kielce.pl
 
Pedagodzy:
 
Beata Wieczorek
beata.wieczorek@sejmik.kielce.pl
 
Anna Stawska    
anna.stawska@sejmik.kielce.pl
 
Monika Marciniec
monika.marciniec@sejmik.kielce.pl
 
Anna Włodarczyk
anna.wlodarczyk@sejmik.kielce.pl
 
 
 
Psycholodzy:
 
Agnieszka Sołtys
agnieszka.soltys@sejmik.kielce.pl
 
Maria Malara – Adach
maria.malara-adach@sejmik.kielce.pl
 
Edyta Głazowska-Skrzyniarz
edyta.glazowska@sejmik.kielce.pl
 
Monika Kawalec
monika.kawalec@sejmik.kielce.pl
 
Katarzyna Janaszek-Papaj
katarzyna.janaszek@sejmik.kielce.pl
 
Sława Tusznio
 
 
 
Terapeuta Integracji Sensorycznej:
 
Katarzyna Zając
 
 
 
Pracownik sekretariatu:
 
Wiesława Obara
wieslawa.obara@sejmik.kielce.pl
 
 
 
 

Polecamy:

           

 
 
 
Strona główna                    Aktualności              Kontakt
Procedura adopcyjna         Pracownicy              ŚOA w mediach
 
 
Copyright © 2007 - 2013 Wrota Świętokrzyskie
All Rights Reserved.
 
  • Dyrektor Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego - Anna Sokołowska-Smołkowska
    Dyrektor Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego - Anna Sokołowska-Smołkowska
  • Slajd z Konferencji z 23.09.2015 roku
    Slajd z Konferencji z 23.09.2015 roku
  • Uczestnicy konferencji z 23.09.2015 roku
    Uczestnicy konferencji z 23.09.2015 roku
  • Siedziba Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego przy al. IX Wieków Kielc 4
    Siedziba Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego przy al. IX Wieków Kielc 4
 
 
Imieniny:
Damazego i Waldemara
Wszystkiego najlepszego!