Jesteś tutaj:
 

Pracownicy

Dyrektor
Anna Sokołowska - Smołkowska

anna.smolkowska@sejmik.kielce.pl


Sekretariat:
 
Wiesława Obara
wieslawa.obara@sejmik.kielce.pl
41 248-17-00
41 362-61-89
41 362-59-25
Fax: 41 362-59-25 wew.712
 
Pedagodzy:
 

Beata Wieczorek
beata.wieczorek@sejmik.kielce.pl
41 248-17-08

Anna Stawska    
anna.stawska@sejmik.kielce.pl
41 248-17-09

Monika Marciniec
monika.marciniec@sejmik.kielce.pl
41 248-17-07
 
Anna Włodarczyk
anna.wlodarczyk@sejmik.kielce.pl
41 248-17-04

Krystyna Brożek
krystyna.brozek@sejmik.kielce.pl

41 248-17-03

 
Psycholodzy:

 
Agnieszka Sołtys
agnieszka.soltys@sejmik.kielce.pl
41 248-17-02

Maria Malara – Adach
maria.malara-adach@sejmik.kielce.pl
41 248-17-10

Edyta Głazowska-Skrzyniarz
edyta.glazowska@sejmik.kielce.pl
41 248-17-03

Monika Kawalec
monika.kawalec@sejmik.kielce.pl
41 248-17-05

Katarzyna Janaszek-Papaj
katarzyna.janaszek@sejmik.kielce.pl
41 248-17-06
 
Sława Tusznio – psycholog
41 248-17-09
 
Terapeuta Integracji Sensorycznej:
Katarzyna Zając
41 248-17-11
 

 
 
 
 

Polecamy:

           

 
 
 
Strona główna                    Aktualności              Kontakt
Procedura adopcyjna         Pracownicy              ŚOA w mediach
 
 
Copyright © 2007 - 2013 Wrota Świętokrzyskie
All Rights Reserved.
 
  • Siedziba Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego przy al. IX Wieków Kielc 4
    Siedziba Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego przy al. IX Wieków Kielc 4
 
 
Imieniny:
Łucji i Wilhelma
Wszystkiego najlepszego!